Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

roof win


мансардні вікнаМансардні вікна, які пропонує клієнтам ТОВ «ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ» широко використовуються в сучасній архітектурі при реконструкції старих горищних приміщень, а також при будівництві нових житлових будинків, офісних і торгових центрів. У мансарді можна розташувати дитячу кімнату, студію, кабінет, офіс або навіть ванну кімнату. До мансардного вікна висуваються більш суворі вимоги, ніж до звичайного. Як і дах, воно має витримувати вплив сонця, вітру, дощу, снігу, граду та інших небезпечних факторів.

Дахові мансардні вікна бувають: обертальні, відхильно-обертальні, панорамні, вікна з підвищенною віссю обертання та вікна-вилази. Для встановлення мансардного вікна необхідно придбати ущільнюючі коміри. Широкий асортимент аксесуарів для вікон, як наприклад - жалюзі з боковими направляючими, шторки різних типів та кольорів, протимоскітні сітки, ролети або маркізи, фірмові відкоси та інші можна купити додатково.

У нашому асортименті можна знайти мансардні вікна від провідних європейських виробників таких, як: Fakro (Польща/Україна), Roto (Німеччина), Velux (Данія)

Дахові вікна Fakro
 

Дахові вікна Fakro

Дахові вікна Roto
 

Дахові вікна Roto

Дахові вікна Velux
 

Дахові вікна Velux

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua