Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

roof win

 

сходи LWS Smart

Сходи на горище LWS Smart виготовлені з соснової деревини вищого класу. Термоізоляційна кришка люка облицьована ДВП бежевого кольору.

 

сходи LWK Komfort

Складні сходи на горище LWK Komfort виготовлені з соснової деревини вищого класу. Обладнані термоізоляційною кришкою білого кольору. Сходи укомплектовані металевим поручнем та наконечниками. (наконечниками тільки у версії трьохсегментній).

 

Сходи LTK Thermo

Сходи LTK Thermo

Сходи на горище LTK Thermo - це трисегментні складні сходи. Від сходів LWK Komfort відрізняються висотою коробки, яка становить 22 см, а також термоізоляційною кришкою товщиною 66 мм.Сходи LTK Thermo призначені для будинків, де спостерігається велика різниця температур між житловими приміщеннями і горищем. Це ідеальний термоізоляційний бар'єр, який мінімалізує витрати тепла.

 

сходи LST - термоізоляційні

сходи LST - термоізоляційні

Сходи на горище LST - це сходи ножничної конструкції з термоізоляційною кришкою білого кольору товщиною 36мм. Завдяки спеціальному механізму кришку можна залишити у будь-якій позиції відхилення. Це гарантує безпечне складання і розкладання сходів. Крім того, це дозволило вилучити з конструкції замок. Металева драбина пофарбована в сірий колір. Є можливість додавання двух сходинок.

 

сходи LMK

сходи LST - термоізоляційні

Сходи на горище LMK – це складні 3-сегментні сходи, в яких термоізоляційна кришка білого кольру та коробка виготовлені з соснової деревини, а драбина – з металу. Укомплектовані поручнем для більшого комфорту.

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua