Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

профнастилНа сьогоднішній день профнастили можна віднести до числа найбільш популярних покрівельних матеріалів. Вони відрізняються великою різноманітністю видів, товщини, розмірів та функціонального призначення. Це дає можливість підбирати оптимальний варіант профнастилу для вирішення конкретного будівельного завдання.

Профільовані листи (профнастили) мають цілий ряд переваг: стійкість до корозії; висока механічна міцність; надійність та довговічність експлуатації; швидкий та простий монтаж на каркаси, виготовлені з різних матеріалів; універсальність застосування; широка кольорова гама і т.п.

Традиційно профнастили виготовляють з оцинкованої сталі, з полімерним покриттям чи без нього. В якості покриття використовують цілий ряд полімерів – поліестер, пурал, пластізол, прелак, ембос. Останнім часом на українському ринку з’явився принципово новий матеріал – профнастил з алюмооцинкованої сталі. Він також використовується як в чистому вигляді, так і з полімерним покриттям.

Для посилення жорсткості металеві листи профілюються. Висота профілювання та його геометричні форми можуть бути різними: трапецієподібними, синусоїдальними чи заокругленими. На сучасному високотехнологічному обладнанні провідних європейських виробників можна профілювати листи товщиною від 0,45 мм. до 1,00 мм., шириною до 1250 мм. і довжиною до 12 м.

Профнастили – багатофункціональний та універсальний матеріал. За сферами використання їх поділяють на такі категорії:

* для стінових огороджень і перегородок використовують профілі з трапецієподібними хвилями висотою 8-45 мм.;

* для покрівлі та стінових огороджень використовують профільовані листи висотою хвилі 20-100 мм

* для покрівлі, встановлення опалубки, в якості міжповерхових перекриттів використовують профілі висотою від 57 мм. до 153 мм., які забезпечують високу несучу конструкційну міцність;

Профільовані листи розрізняють: за формою і висотою хвилі, за шириною готового профілю, за цільовим призначенням. Листи висотою профілю до 20 мм., як правило, використовують в якості декоративних елементів конструкції – підвісні стелі, внутрішні і зовнішні стіни, паркани. Вони монтуються горизонтально і вертикально, та використовуються як для внутрішнього, так і для зовнішнього оформлення будівель. Цей універсальний матеріал використовується також для облаштування різних огороджуючих конструкцій, покрівель стін, парканів. Як стіновий матеріал профнастил використовують для зведення стін промислових і складських об’єктів, захисних конструкцій, парканів, перегородок. Ще однією сферою використання профнастилу є виготовлення тришарових стінових панелей (сендвіч-панелей).

Як покрівельний матеріал профільовані листи найчастіше використовують на великих промислових та громадських будівельних об’єктах, а також при реконструкції старих покрівель, виготовленні навісів і козирків, підвісних стель. Можливість експлуатації покрівельних і несучих профнастилів, як конструктивних елементів, повинна підтверджуватись розрахунками на міцність та прогин.

У зв’язку з появою естетично привабливого профнастилу з полімерним покриттям, останнім часом його стали використовувати в індивідуальному і малоповерховому будівництві, для облаштування покрівель котеджів, невеликих магазинів, автозаправних станцій, кіосків. В даний час на ринку України присутні профнастили як з однотонним полімерним покриттям, так і з декоративним полімерним покриттям, що імітує цеглу, дерево, камінь і т.п.

ТОВ «ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ» своїм клієнтам та партнерам пропонує профнастили з наступними висотами профілювання:

Стінові: 8; 10 ; 12; 14; 15; 18; 20 мм.

Стельові: 15;20 мм.

Покрівельні: 14; 20; 35; 40; 44; 45; 57 мм.

Несучі: 57; 60; 62; 75; 90; 92; 100; 135; 153 мм.


Купити профнастил в Луцьку або замовити доставку в інші міста, отримати консультацію щодо профнастилу та його монтажу, замовити розрахунок кількості та вартості профнастилу та комплектуючих до нього ви завжди можете зателефонувавши до нашого офісу. Ціни на профнастил від ТОВ "Волиньбудкомплект" вас приємно здивує, а приємні враження від покупки та нашого сервісу залишаться на довгий час.

header image2

 

Профнастил покрівельний Н-14
Профнастил покрівельний Н-14

Профнастил покрівельний Н-14 з висотою хвилі 14 мм. призначений для покриття невеликих

Профнастил покрівельний Н-20
Профнастил покрівельний Н-20

Профнастил покрівельний Н-20 з висотою хвилі 20 мм. призначений для покриття невеликих

Профнастил покрівельний Н-35
Профнастил покрівельний Н-35

Профнастил покрівельний Н-35 з висотою хвилі 35 мм. призначений для покриття

Профнастил покрівельний Н-57
Профнастил покрівельний Н-57

Профнастил покрівельний Н-57 з висотою хвилі 57 мм. призначений для покриття

header image2

 

Профнастил стіновий С-8
Профнастил стіновий С-8

Профнастил стіновий C-8 з висотою хвилі 8 мм. призначений для обкладення фасадів

Профнастил стіновий С-14
Профнастил стіновий С-14

Профнастил стіновий C-14 з висотою хвилі 14мм. призначений для обкладення фасадів

Профнастил стіновий С-20
Профнастил стіновий С-20

Профнастил стіновий C-20 з висотою хвилі 20мм. призначений для обкладення фасадів

header image2

 

профнастил несучий Т-62
Профнастил несучий Т-62

Профнастил несучий Т-62 з висотою хвилі 62 мм. використовується для

профнастил несучий Т-90
Профнастил несучий Т-90

Профнастил несучий Т-90 з висотою хвилі 90 мм. використовується для

профнастил несучий Т-135
Профнастил несучий Т-135

Профнастил несучий Т-135 з висотою хвилі 135 мм. використовується для

профнастил несучий Т-153
Профнастил несучий Т-153

Профнастил несучий Т-153 з висотою хвилі 153 мм. використовується для

кольори металопрофілю


Металопрофіль

ТОВ "ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ" пропонує своїм клієнтам металопрофіль виготовлений з металу високої якості. Так для виробництва металопорфілю використовуєтся оцинкована сталь з полімерним покриттям або без, алюмооцинкована сталь від таких всесвітньо відомих виробників як SSAB (Швеція), ThyssenKrupp(Німеччина, Польща, Люксембург), UnionSteel (Словакія), Marcegaglia(Італія), DongBu (Південна Корея).

Металопрофіль виготовляється з оцинкованої сталі товщиною 0,45мм., 0,48мм., 0,5мм., 0,65мм., 0.7мм., 0,8мм., 1мм. а також з сталі з алюмоцинковим покриттям товщиною 0,5мм.

Існують декілька типів покриття для тонкокатаної сталі з якої виробляють металопрофіль. Зокрема: поліестр(PE), матовий поліестр(matPE), Прелак (Рrelaq), Пурал (Pural), Ембос (Embos), алюмооцинкована сталь, оцинкована сталь


МеталопрофільПоліестер - найбільш поширений варіант покриття. До складу покриття входить грунтове покриття 5 мікрон і поліефірне фарбове покриття товщиною 20 мікрон. Покриття має глянцеву, гладку поверхню, стійку до несприятливих атмосферних впливів. Однак, поліестрове покриття має невелику механічну міцність і тому не рекомендується до використання в місцях з підвищеними експлуатаційними навантаженнями (поруч з місцями з агресивним середовищем, близькість моря, виробництв з хімічно активними викидами). У приватному будівництві використання металу з поліестеровим покриттям є і економічно виправдане. Поліестрове покриття має досить широку гаму кольорів на будь-який смак. Термін експлуатації залежить від марки виробника, правильності монтажу і може складати, 30-40 років.


МеталопрофільМатовий поліестер - полімерне покриття з товщиною 35 мікрон з неблискучою матовою поверхнею. Має гарну крупнозенисту структуру. Стійкість до механічних впливів краща ніж у звичайного поліестрового покриття. Він ідеальний практично для будь-яких кліматичних умов. Має відмінні антикорозійні властивості, стійкість до ультрафіолету, механічного впливу під час монтажу та експлуатації. Термін використання дорівнює приблизно 30-50 років.


МеталопрофільPrelaq Nova - модернізований поліестер, з добавкою полімерів на акриловій основі. Виробляється в скандинавських країнах, товщина покриття 50 мікрон, висока стійкість до високих і низьких температур, корозії і втрати кольору. За рахунок підвищеної товщини, покриття має високі механічні та експлуатаційні властивості. Термін використання покриття становить 40-50 років.МеталопрофільАлюмоцинк - товщина алюмоцинкового покриття становить 185 - 200 г/м2. Зовні виглядає як гладка, срібляста, дзеркальна поверхня. Антикорозійна стійкість в 2-4 рази вище ніж у оцинковки. Витримує високі температури, не темніє з часом і може використовуватися в місцях де потрібно віддзеркалення світла і тепла. Термін експлуатації металу з алюцинковим покриттям складає 30-50 років.МеталопрофільОцинкована сталь Товщина цинкового покриття може досягати до 240 г/м2. Чим вище товщина цинкового покриття, тим більш стійкий до корозії метал. Покриття має своєрідний сріблястий блискучий колір який згодом тьм'яніє через окислення цинку. Метал легко штампується і прокатується без порушення захисного покриття і своїх властивостей. Тому масово використовується для виготовлення покрівельних і фасадних виробів. Товщина використовуваного для виробів металу становить від 0,4 до 2,0 мм, найчастіше застосовують листи товщиною від 0,4-1,1 мм. Термін експлуатації оцинкованого металу 10-20 років.

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua