Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

logo docke

Після завершення робіт з настилу покрівельних матеріалів і облицювання фасаду виконується установка водостічної системи. Якщо ви хочете захистити фундамент від підтоплення та зберегти прилеглі до будинку квітники, краще не відкладати надовго обладнання будівлі водостоком.

Водостічна система Döcke легко впишеться в любе дизайнерске оформлення заміського будинку. Вони не тільки виконають захисну функцію, але і стануть чудович декоративним элементом. Водостічну систему Döcke легко встановити, вона довговічна и чудово справляється зі своїм завданням.

 

Чому покупці водостічних систем обирають Döcke:

  • ці водостоки виготовляються з ударопрочних матеріалів, не схильних до корозії;
  • система стійка до впливу ультрафіолету, до дуже високих температур і до сильних морозів;
  • пластикові водостоки Döcke мають високу герметичність (ніякий додатковий захист не потрібен);
  • доступна вартість — ще один аргумент на користь саме цієї торгової марки;
  • на виробництві водостічних систем Döcke використовуються найновіші технологии, розроблені ведучими європейськими спеціалістами — якість продукції дуже висока!

           docke lux  docke st

 

Водостічна система Döcke Standard

Класична, перевірена часом водостічна система Döcke STANDARD розроблена німецькими інженерами спеціально для малоповерхового будівництва. Продумана до дрібниць конструкція системи забезпечує високу ефективність відводу опадів з даху даже при сильних снігопадах і зливах.

изображение
Кольориизображениегранатовийизображениепломбіризображениешоколад
изображение

 

Водостічна система Döcke LUX

Водостоки серії Döcke LUX мають більший діаметр труб і використовуються для обладнання будинків з великою площею покрівлі. При розробці технології виготовлення враховувався попередній досвід експлуатації водостічних систем. Посилена конструкція Döcke LUX і здатність системи витримувати великі навантаження дозволяють власникам бути впевненими в їх надійності.

изображение
Кольориизображениепломбіризображениешоколад
изображение

 

 

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua