Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

logo as uk

 Stalnoy vodostok Aquasystem

Водостічна система «Аквасистем» виготовлляється на унікальному імпортному обладнанні за провідними європейськими технологіями і відповідає жосткому німецькому стандарту DIN 18461.

Всі елементи водостічної системи виготовлені з з кращих видів імпортної сировини від провідних європейських виробників. Сировиною для виробництва служать холоднокатана горячооцинкована сталь товщиною 0,6-0,7 мм з полімерним покриттям Пурал.

Водостічні системи з міді круглого перетину випускаються двох типорозмірів: мала система 90/125, велика 100/150, де 90 і 100 - діаметри труб, а 125 і 150 - діаметри жолобів.

Ми рекомендуємо Вам встановити застосовуваний в Україні більше 10 років водостік AQUASYSTEM і оцінити такі його переваги, як:

  • Висока стійкість UV опромінення;
  • Висока несуча здатність системи, що забезпечується наявністю елементів жорсткості і хомутів;
  • Висока стійкість до подряпин та корозії;
  • Відсутність щілин і просвітів в місцях з'єднань елементів конструкції;
  • Елементи водостоку не потребують додаткової герметизації;
  • Стійкість до негативних впливів атмосфери - перепадів температур, вітру, снігу, граду, дощу;
  • Високий термін служби;
  • Простота монтажу;
  • Універсальність елементів.

 

Металеві водостоки Aquasystem доступні в наступній кольоровій гамі:

 

rr328017rr23rr29rr206005zn ttcuzink

 

 

Комплектація водостічних систем Aquasystem

Заглушка універсальнаЗаглушки універсальні напівкруглі встановлюються на торцях ринви. Заглушки жолоба універсальні - встановлюються як з правого, так і з лівого боку жолоба. Добре поєднуються з відведенням труби декорованим. При їх установці необхідно використовувати витяжні заклепки і клей ТЕС-7 (або силіконовий герметик)
ЖолобЖолоб водостічний призначений для збору дощової води і служить компенсатором переливу води. Пропускна здатність жолоба збільшена на 20%, що дозволяє жолобу працювати як тимчасового накопичувача води до передачі її в водостічний стояк при сильних зливах. У зимовий період іноді виконує роль снігозатримувача при зсуву снігу з покрівельного ската.
ЛійкаЛійка жолоба встановлюється на ринві і є пристроєм, що передає воду, яка надходить з ринви у водостічну трубу. Не потребує додаткових заходів по герметизації. Надійність воронки жолоба забезпечується наявністю посиленого ребра жорсткості в передній частині..
Лійка водозбірнаЛійка водозбірна призначена для одиночної установки в місцях без використання жолобів (розжелобівка), в розжолобках, тобто в тих місцях покрівлі, де необхідний збір великої кількості води.
Лійка водозбірна подовженаЛійка водозбірна подовжена призначена для одиночної установки в місцях без використання жолобів (розжелобівка), в розжолобках, тобто в тих місцях покрівлі, де необхідний збір великої кількості води.
"Павук" (сітка лійки)"Павук" (сітка лійки) призначений для захисту водостічного стояка від потрапояння в нього будівельного сміття, хвої і листя, тим самим запобігає засмічення труби, можливе замерзання труби і як наслідок її розрив.
Кронштейн довгий

 

Кронштейн довгий служить для кріплення жолоба, одночасно забезпечуючи додаткову підтримку геометричних параметрів жолоба. За допомогою кронштейнів забезпечується необхідний ухил для руху води в жолобі в потрібному напрямку. Кронштейни суцільнометалеві, виготовлені зі сталі товщиною 4 мм, що забезпечує їм їх міцність. Також кронштейни мають додаткове ребро жорсткості, що дозволяє їм витримувати великі силові навантаження. Використовуються для установки на верхні площини крокв або на суцільну основу покрівлі. Установка кронштейнів до укладання покрівелі більш надійна, ніж установка на лобову дошку.
Кронштейн короткий

 

Кронштейн короткий служить для кріплення жолоба, одночасно забезпечуючи додаткову підтримку геометричних параметрів жолоба. За допомогою кронштейнів забезпечується необхідний ухил для руху води в жолобі в потрібному напрямку. Кронштейни суцільнометалеві, виготовлені зі сталі товщиною 4 мм, що забезпечує їм їх міцність. Також кронштейни мають додаткове ребро жорсткості, що дозволяє їм витримувати великі силові навантаження. Використовуються для установки на верхні площини крокв або на суцільну основу покрівлі. Установка кронштейнів до укладання покрівелі більш надійна, ніж установка на лобову дошку.
Кронштейн універсальний

 

Кронштейн кріплення жолоба універсальний призначений для кріплення ринви по аналогії зі стандартними крюками кріплення ринви, і може бути використаний як в якості короткого гака, так і в якості довгого (за умови застосування подовжувача гака). Наявність вигину для завитка ринви в передній частині дозволяє встановлювати жолоби в гаки без відгину встановленого раніше фартуха («крапельника»). Наявність додаткових ребер жорсткості робить гак дуже міцним.
З'єднувач жолоба
З'єднувач жолоба в комплекті призначений для з'єднання двох жолобів, або жолоба і кута. Запобігає протіканню води в місцях з'єднань і є компенсатором лінійного розширення металу. Має повноцінний гумовий профіль, завдяки якому не вимагає заходів по додатковій герметизації. Наявність універсального замка (пряжки) дозволяє використовувати його багато разів і виключає можливості його поломки при частому відкритті або закритті. Наявність ребра жорсткості надає деталі додаткову міцність. З'єднувач жолоба поставляється в комплекті з елементом жорсткості, який являє собою трубку з оцинкованої сталі, або з міді, завтовшки 0,7 мм, яка за своєю конструкцією повторює завиток жолоба. За його допомогою на 50% збільшується жорсткість конструкції в місцях з'єднання жолобів.
Кут внутріншій 135°
Кут ринви внутрішній 135 ° встановлюється на внутрішніх кутах покрівлі і призначений для зміни напряму руху води.
Кут внутріншій 90°
Кут ринви внутрішній 90 ° встановлюється на внутрішніх кутах покрівлі і призначений для зміни напряму руху води. Кут виконаний за унікальною технологією без зварного шва (суцільнометалевий).
Кут зовнішній 90°Кут ринви зовнішній 90 ° встановлюється на внутрішніх кутах покрівлі і призначений для зміни напряму руху води. Кут виконаний за унікальною технологією без зварного шва (суцільнометалевий).
Кут зовнішній 135°
Кут ринви зовнішній 135 ° встановлюється на внутрішніх кутах покрівлі і призначений для зміни напряму руху води.
Подовжувач кронштейна
Подовжувач кронштейна універсального використовується в парі з кронштейном універсальним при установці на верхню частину стропіли, на суцільне основу покрівлі або на обрешітку. За допомогою необхідного інструменту, кут загину подовжувача можна змінювати відповідно до ухилу покрівлі.
Труба водостічнаТруба водостічна призначена для відводу води уздовж фасаду будівлі. Надійний внутрішній замок на водостічній трубі в змозі добре протистояти тиску зсередини і як наслідок оберігає трубу від розриву. Для стикування труб між собою використовується зовнішній розтруб у верхній частині труби, а не звуження в нижній частині, що забезпечує однакову пропускну здатність по всій довжині водостічного стояка.
З'єднувач труби
З'єднувач труби є з'єднувачем частин водостічних труб, які не мають стикувального розширення (розтруба).
Трійник
Трійник призначений для з'єднання двох водостічних стояків в один. Як і коліно має кут 72 градуси.
Хомут

 

Хомут з ​​комплектом кріплення труби призначений для надійного кріплення водостічного стояка на фасаді будівлі. Посилений, з ребрами жорсткості, що забезпечує надійне кріплення водостічної труби. Має гвинтове з'єднання, що дозволяє використовувати його багато разів і спрощує установку. Підходить до будь-яких типів фасадів (універсальний), що полегшує процес замовлення водостічної системи і не збільшує номенклатуру. У комплект входить декоративна накладка, яка забезпечує естетику в місці кріплення хомута, приховує відколи отвори і дюбель, а при використанні герметика захищає фасад від руйнування.
Водозбірник
Водозбірник призначений для збору дощової води в будь-яку ємність. У закритому положенні працює як труба.
S-обвід
S-обвід є різновидом коліна універсального і служить для обходу водостічних стояком різних архітектурних елементів фасаду. Зсув по його осях складає 48 мм.
Коліно універсальне

 

Коліно універсальне призначене для зміни напрямку водостічного стояка. Встановлюється або у верхній частині, біля карниза, або в нижній, у вимощення. Місця замкового з'єднання знаходяться з боку, і вода спрямовується не по замковому з'єднанню труби, а по її площині. Відсутні люфти і зазори в місцях з'єднання елементів, а значить, не виникне ніяких проблем зі стикуванням елементів водостічної системи.
Відведення трубиВідведення труби призначене для організації зливу води з стояка в дренажну систему або на землю. Є різновидом коліна універсального. Встановлюється внизу водостічного стояка.
Відведення труби декорованеВідведення труби декорований призначене для організації зливу води з стояка в дренажну систему або на землю. Встановлюється внизу водостічного стояка. Добре поєднується з заглушкою напівкруглою.

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua