Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

logo plastmo

Plastmo класична напівкругла вінілова водостічна система, яка перевіряється найсуворішими галузевими та державними стандартами на всіх етапах виробництва. Міцна, стійка до подряпин, легка в установці, з дуже низьким рівнем обслуговування, водостічна система Plastmo доповнюється максимально необхідною кількістю аксесуарів.

Чому Plastmo:

 • Максимальна комплектація
 • Міцність
 • Простота монтажу

 

9 переваг водостічних систем Plastmo

 1. Посилений жолоб


  Посилені борти жолоба забезпечують привабливий профілю і запобігають перегибанню, деформації та провисанню жолоба.
 2. Важкі Кронштейни


  Важкі ронштейни здатні витримати вагу важкого льоду і снігу.
 3. Міцність


  Спеціальниий склад Plastmo призначений для міцності, гнучкості та відмовостійкості,спокійно витримує самі екстремальні кліматичні умови. Даже через більш ніж 30 років після монтажу, система як і раніше сильна і надійна.
 4. Довговічність клейовичх з'єднань


  З'єднання жолобів є постійно "зварені" з використанням клею Plastmo. Plastmo це вінілова водостічна система, що є дійсно безшовною. Plastmo не використовує ущільнюючі прокладки, які часто розсихаються та втрачають геметичність.
 5. Ефективний дизайн


  Напівкругла конструкція Plastmo ефективно утворює природний потік води для швидкого легкого дренажу.
 6. Легке очищення


  Більшість елементів водостічної системи легко знімаються і можуть бути очищені. Гладкі шви, кругла форма і зменшене тертя забезпечує швидкий потік води, що зменшує засміченість до абсолютного мінімуму.
 7. Простота монтажу


  Компоненти Plastmo зроблені таким чином щоб максимально спростити і зменшити час монтажу. Plastmo легко ріжеться ножівкою і з'єднується між собою за допомогою клею Plastmo для постійного з'єднання. Не потрібно спеціальних навичок, інструментів або навчання для монтажу.
 8. Відсутність підтікань, іржі, вмятин, відшаровувань


  Plastmo виготовлений з твердого вінілу, який не буде вигорати чи вскриватись кіркою. На Plastmo не впливає забруднення повітря, кислотні дощі, солоне морське повітря або кислота з листя.
 9. Економічно вигідно


  Водостічна система Plastmo коштує дешевше за аналогічні легковстановлювані водостічні системи, не залишає великої кількості відходів під час монтажу, і дуже дешева в обслуговуванні.
plastmo

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua