Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

roof win

Мансардні вікна ТМ FAKRO виготовляються з використанням найновіших технологій. Основною сировиною для виготовлення вікон FAKRO є сосна. Якості цієї деревини, як натурального, екологічного і безпечного для здоров’я будівельного матеріалу давно відомі. Спочатку її висушують природним шляхом, а потім у сушильних камерах з автоматичним управлінням до вологості 12%.

fakroЗ метою захисту від плісняви та грибка всі дерев’яні профілі вікон перед лакуванням просочуються антисептиком у вакуумній камері. Потім склеєні пошарово профілі двічі покриваються екологічним акриловим лаком. Автоматична лінія дозволяє виготовляти якісні склопакети, які відповідають найвищим вимогам. Алюмінієві профілі вікна пофарбовані фарбою, яка стійка до сонячних променів. Зовнішнє кріплення виготовлене із нержавіючою сталі.

Віконну раму FAKRO можна повернути на 180% для миття зовнішнього скла. Засув фіксує віконну раму у привідкритому стані або повернутій на 180º. Трьохпозиційне фіксування ручки забезпечує різні рівні вентиляції, а вентиляційний клапан дозволяє провітрювати приміщення при закритому вікні. Наш клімат, як відомо, далекий від тропічного. І мансардні вікна повинні витримувати всі екстремальні умови зимового періоду, зберігаючи тепло у приміщеннях. Для цього у виробах використовується не просто скло, а склопакет, причому однокамерний. Для збільшення опору теплопередачі склопакет завжди комплектується енергозберігаючим склом, що встановлюється як внутрішнє. Також у склопакетах встановлюють стійке до ударів і дії екстремальних погодних явищ скло. На вказані склопакети виробник надає довічну гарантію від розбиття скла градом. За побажанням клієнта, крім стандартних склопакетів, вікна FAKRO можуть бути укомплектовані оригінальним рефлекторним, звукопоглинаючим, броньованим та склом із функцією самоочищення.

Всі мансардні вікна ТМ FAKRO діляться за ознаками конструкції на відхильно-обертальні, панорамні, обертальні, карнизні. Мансардні вікна також класифікуються за ступенем вологості повітря в приміщеннях: звичайні та вологостійкі (для ванних кімнат, кухонь). Мансардні вікна за побажанням можуть бути оснащені багатьма аксесуарами: жалюзями, шторами (стандартні, складчасті та затемнюючі), протимоскітними сітками; аксесуарами для відкриття вікон: різноманітні стержні, віконні рамки, а також системою дистанційного керування.

 

Обертальні вікна FTS U2, FTS-V U2, FTP-V U3

fts u2

Характеристика

Дані вікна виготовлені із соснової деревини найвищої якості, обробленої антисептиками у спеціальній вакуумній камері та тричі покриті акриловим лаком. Ручка, що розміщена в нижній частині вікна, дозволяє максимально зручно ним користуватися. Монтується вікно в даху з кутом нахилу від 15º до 90º з використанням ущільнюючого коміра. Вікно можна доукомплектувати широкою номенклатурою відповідних аксесуарів.

Обертальні вікна FTU-V U3

 ftu vХарактеристика

Дані вікна виготовлені із соснової деревини найвищої якості, обробленої антисептиками у спеціальній вакуумній камері та 4 рази покрите поліуретановою фарбою білого кольору. Ручка, що розміщена у нижній частині рами вікна, дозволяє щільно зачиняти вікно або розміщувати раму у двох позиціях для доступу свіжого повітря у приміщення. Монтується вікно в даху з кутом нахилу від 15º до 90º з використанням ущільнюючого коміра. Вікно можна доукомплектувати широкою номенклатурою відповідних аксесуарів.

Металопластикове вікно PTP U3

PTP U3

Характеристика

Вікно PTP U3 - це абсолютно нове дахове вікно, виготовлене на базі спеціальної металопластикової конструкції. Воно ідеально підходить для використання в мансардних приміщеннях та на горищах з підвищеним рівнем вологості, наприклад у ванних кімнатах чи кухнях. Дане вікно може бути виготовленим в білому кольорі, або в кольорі "золотий дуб". В процесі виробництва вікна PTP U3 використані абсолютно нові конструкційні рішення, багато з яких є  запатентованими (сучасні форми коробки і рами, інноваційна фурнітура, нові ручки, нова система ущільнення). Вікно PTP U3 - це обертальне вікно, виготовлене з багатокамерних профілів ПВХ білого або коричневого кольору, які зміцнені зсередини оцинкованими стальними стержнями. Така конструкція забезпечує міцність вікна та запобігає деформації профілів протягом його експлуатації. Вікно PTP U3 є міцним, непідвладне корозії та зміні атмосферних впливів, при мінімумі експлуатаційного обслуговування. Матеріали, з яких виготовлене вікно, не поглинають вологи та є стійкими до дії кислот та спиртів.

Відхильно-обертальне вікно FPP-V U3 PreSelect

 FPP V U3Характеристика:

Дані вікна виготовлені із соснової деревини найвищої якості, обробленої антисептиками у спеціальній вакуумній камері та тричі покриті акриловим лаком. Ручка, що розміщена в нижній частині вікна, дозволяє максимально зручно ним користуватися. Змінити спосіб відкривання можна за допомогою перемикача preSelect змонтованого на горизонтальній осі коробки. Вікно обладнане вентиляційною щілиною V 40 та монтується в дахах з кутом нахилу від 15º до 55º з використанням ущільнюючого коміра. Вікно можна доукомплектувати широкою номенклатурою відповідних аксесуарів.

Вікна відхильно-обертальні FEP L3 Панорамні

 FEP U3Характеристика

Дані вікна виготовлені із соснової деревини найвищої якості, обробленої антисептиками у спеціальній вакуумній камері та тричі покриті акриловим лаком. Ручка, що розміщена в нижній частині вікна, дозволяє його відхиляти та максимально зручно ним користуватися. Верхня ручка призначена для обертання рами на 180º для миття зовнішнього скла. Вікно монтується в дахах з кутом нахилу від 15º до 55º з використанням ущільнюючого коміра. Вікно можна доукомплектувати широкою номенклатурою відповідних аксесуарів, за винятком зовнішньої маркізи та зовнішньої ролокасети, які мають іншу конструкцію.

Вікна "дует" FNP/D U3, FNP/D L3, FTP/D U3, FTP/D L3

 FNP/D U3Характеристика

Дані вікна виготовлені із соснової деревини найвищої якості, обробленої антисептиками у спеціальній вакуумній камері та двічі покриті акриловим лаком, або чотири рази покрита поліуретановою фарбою білого кольору. Це вікно монтується в дахах з кутом нахилу від 15º до 90º з використанням ущільнюючого коміра. До вікон такого типу пропонується широка номенклатура аксесуарів та додатків. Вікно Дует – це вікно, яке монтується під або над стандартним даховим вікном будь-якої конструкції та стає його продовженням. Таке поєднання вікон дозволяє краще освітлити приміщення, а також збільшити оглядовість через вікно. Вікна Дует монтуються на висоті нижчій за 85 см від підлоги, оскільки вони обладнані фіксаторами, що забезпечують захист від випадкового відчинення. Фіксатор дозволяє також встановити раму в позиції для провітрювання приміщення. Вікна Дует відчиняються способом обертання. Це вікно з’єднується з іншим даховим вікном за допомогою модульної системи вертикальних сполучень KD.

Карнизне вікно BDL L3, BDR L3

 BDRХарактеристика

Дані вікна виготовлені із соснової деревини найвищої якості, обробленої антисептиками у спеціальній вакуумній камері та двічі покриті акриловим лаком. Карнизні сполучення монтуються в дахи з кутом нахилу від 15° до 55° з використанням ущільнюючого коміра EU_B. В дахи з більшим кутом нахилу можливо змонтувати таке сполучення за допомогою коміра, що виготовляється за спеціальним замовленням. Вікно можна доукомплектувати широкою номенклатурою відповідних аксесуарів. Карнизне вікно B_ L3 –це вікно, яке монтується в вертикальній стіні і сполучене з даховим вікном. Завдяки використанню карнизного вікна покращується освітлення в приміщенні та збільшується оглядовість через вікно. Карнизне вікно BDL L3 відчиняється наліво, BDR L3 - направо боковим способом, а також має функцію мікро провітрювання та обладнане фіксатором, який обмежує його повне відкриття. Цей фіксатор дає можливість відхиляти віконну раму для провітрювання приміщення. BVP L3 - відхильне вікно, яке відхиляється для провітрювання, BXP - невідкривальне карнизне вікно. Карнизне вікно обладнане склопакетом, зовнішнє скло якого гартоване, а внутрішнє - ламіноване згідно вимог класу Р1. Таке вікно покращує безпеку і комфорт в користуванні мансардою. Карнизне вікно може поєднуватися з даховим вікном будь – якої конструкції. Для з’єднання вікон з зовнішньої сторони використовується ущільнюючий комір EU_B. З внутрішньої сторони вікна з’єднуються за допомогою декоративної планки, виготовленої з соснової деревини. Ця декоративна планка входить до комплекту карнизного вікна.

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua