Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

Завод термолайфОсновним напрямком діяльності компанії "Термолайф" є виробництво мінераловатної продукції - необхідного елемента для всіх сегментів теплоізоляційних і звукоізоляційних робіт будівельної галузі. Обираючи продукцію "Термолайф" ТМ, Ви вибираєте надійність, якість і професіоналізм. Ви можете бути впевнені в тому, що кам'яна вата "Термолайф", виготовлена ​​з базальтового мінерального волокна, є екологічно чистою, гарантовано довговічною, має всі необхідні сертифікати і відповідає європейським стандартам якості. Минераловатная продукція "Термолайф" високоякісна, доступна в ціні, зручна в застосуванні і незамінна в сучасних будівельних і ремонтних роботах.

Звукоізоляція і теплоізоляція, іншими словами - захист від впливу зовнішніх факторів - це саме те, що  забезпечує продукція "Термолайф".  Знижуючи енерговитрати, забезпечуючи комфорт усередині приміщень і естетику зовнішніх фасадів, теплозвукоізоляційні матеріали з кам'яної вати є доступним, ефективним і ергономічним варіантом, підказаним природою для створення комфортного життя сучасної людини. Легкість у застосуванні, широкий асортимент будівельної ізоляції "Термолайф" гарантує надзвичайно професійне рішення об'ємного спектра завдань кінцевого потребітеля.

Теплоізоляція внутрішніх конструкцій
Теплоізоляція внутрішніх конструкцій

До внутрішніх конструкцій відносяться внутрішні стіни будівлі, міжкімнатні перегородки, стелі. Для утеплення внутрішніх конструкцій слід застосовувати легкі марки утеплювачів невеликої товщини. Як правило, застосування теплоізоляційних плит товщиною 50 мм і щільністю 35 кг/м3 вже дозволяє помітно поліпшити внутрішній температурний режим в приміщенні.

Фасадна теплоізоляція
Фасадна теплоізоляція

Фасад повинен служити надійним бар'єром від тепловтрат. Енергія, витрачена на обігрів внутрішнього простору, не повинна піти на вулицю. Застосування утеплювача дозволяє створити комфортний мікроклімат, забезпеує звукоізоляцію внутрішнього простору від зовнішніх шумів, захищає несучі конструкції від несприятливих погодних впливів.

Теплоізоляція підлоги
Теплоізоляція підлоги

Через підлоги без утеплювача йде до 20% всіх тепловтрат. Підлоги відносяться до навантажуємих конструкцій, а це значить, що підбір застосовуваних матеріалів повинен проводитися з урахуванням величини нормативних навантажень, що діють для даного типу споруди.

Покрівельна теплоізоляція
Покрівельна теплоізоляція

Ефективна теплоізоляція покрівлі забезпечує постійний температурно-вологісний режим в підпокрівельному просторі, що дозволяє продовжити термін служби несучих конструкцій, підвищити енергозберігаючу здатність будівлі, знизити витрати на його опалення за рахунок скорочення тепловтрат.

Технічна теплоізоляція ТЛ ТЕХІЗОЛ
Технічна теплоізоляція ТЛ ТЕХІЗОЛ

Використовується як теплова ізоляція резервуарів, димових труб, димоходів, газоходів, вентиляційних каналів промислового та енергетичного обладнання, печей на об'єктах різних галузей промисловості (крім харчової) і обладнання інженерних систем в будівництві.

Професійна звукоізоляція ТЛ АКУСТІК
Професійна звукоізоляція ТЛ АКУСТІК

ТЛ «Акустик» використовується в якості середнього шару в конструкціях каркасно-обшивних перегородок і фальш-стінах, міжповерхових перекриттів, а також для додаткової звукоізоляції стель.

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua