Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

roof win

Компанія VELUX – світовий лідер з виробництва мансардних вікон та сонцезахисних аксесуарів з 75 річним досвідом. Продукти компанії вже встигли завоювати авторитет власників мансардних вікон по всьому світі. Тисячі українців висловили довіру продуктам VELUX, а компанія продовжує займати впевнену позицію на українському ринку.
veluxВже 15 років компанія VELUX має власне представництво в Україні, розгалужену мережу складів та налагоджену логістику. А отже, споживачі мансардних вікон VELUX можуть розраховувати на технічну підтримку від виробника, гарантійний сервіс, та на консультації провідних спеціалістів компанії.

Компанія має власні представництва в 40 країнах, загальна кількість персоналу Групи VELUX нараховує більше 9 500. Загалом мансардні вікна VELUX продаються більш ніж в 70 країнах, а виробничі потужності зосередженні в 11 країнах. 

В Україну йдуть поставки з Данії, Угорщини, Німеччини, Чехії та Франції. Одне вікно може бути укомплектоване продуктами VELUX, виготовленими на заводах різних країн, але мати однаково високу якість. Всі заводи VELUX мають сертифікати ISO 9001 (якість, 2004), ISO 14001 (оточуюче середовище, 2004) та OHSAS 18001 (умови праці, 2005). Деревина для мансардних вікон VELUX має сертифікати FSC або PEFC.

Сьогодні компанія VELUX це дещо більше, ніж виробник мансардних вікон та аксесуарів. В асортименті компанії присутні вікна для пласких дахів, світлові тунелі, продукція на сонячних батареях та продукти для надійного і теплого встановлення вікна.

 

Velux Optima Стандарт

Velux Optima Стандарт

Характеристика

Функціональні та практичні мансардні вікна за доступною ціною. Мансардні вікна VELUX нового покоління мають більшу площу засклення, що сприяє проникненню більшої кількості денного світла та кращому виду з вікна. Вбудований вентиляційний клапан дозволяє провітрювати приміщення навіть при закритому вікні. Вікна VELUX OPTIMA STANDART випускаються в двох модифікаціях: з верхнім розташуванням ручки - модель GZR та з нижнім розташуванням ручки - модель GZR-B

 

Velux Optima Комфорт

Velux Optima Комфорт

Характеристика

Прихильники сучасного дизайну високо оцінять зовнішній вигляд вікон OPTIMA Комфорт з елегантною тонкою рамою. Вентиляційний клапан має два положення для провітрювання, виконаний в лаконічному стилі з м’якими лініями і заокругленими краями Вікна VELUX OPTIMA STANDART випускаються в чотирьох модифікаціях: з верхнім розташуванням ручки - модель GLR, з нижнім розташуванням ручки - модель GLR-B, універсальна модифікація з двома ручками - GLR-BТ,а також модель виготовлена з пластику з нижнім розташуванням ручки GLP

 

Velux Premium

Velux Premium

Характеристика

Визнаний стандарт функціональності і якості – вдосконалена версія найпопулярнішої моделі вікон VELUX. Оновлена ручка-планка в верхній частині вікна забезпечує зручність відкривання і має вбудований вентиляційний клапан. Крім того, при такому відкриванні під вікном зручно розташувати меблі. ThermoTechnology™ нова вдосконалена система ізоляції ефективно захистить від вітру і холодного повітря. Завдяки спеціальному герметичному ущільненню вікно буде зберігати тепло в будинку, зменшуючи енерговитрати.

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua