Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

Пам'ятаєте дні, коли серед ночі Вас будила злива? Все навкруги тонуло у потоках, а в душу прокрався неспокій. Тепер Ви можете забути про такі неприємності. Стальна ринвова система «Каскад» - комплексна, інтегрована система, завдякий якій вода потече виключно у напрямку, в якому Ви забажаєте. Вона гарантує комфорт, безпеку та спокій у дощові дні.

Тіштеся життям навіть під час дощу. Система «Каскад» надійно захистить Вас та Вашу родину.


Каскад - Ваш дім заслуговує надійного ринвуванняKaskadaСтальна ринвова система «Каскад» - вибір, який ми рекомендуємо Вам від щирого серця та гарантуємо його 100-процентну безвідмовність. Каскад - це інновативні технології, висока якість сировини та найсучасніша виробнича техніка. Усе це – компоненти систему, який в умовах польського ринку відрізняється якістю, надійністю та вишуканими формами.

Вже багато років виробник водостічних систем «Каскад» дбає про те, щоб задовільнити клієнтів, пропонуючи їм високоякісні вироби, що заспокоять навіть найбільш вибагливі смаки. Завдякий цьому ми досягаємо того, що для кожного з нас головне – Вашого задоволення від правильного вибору. Саме за правильний вибір щиро Вам дякуєм!

Стальна ринвова система «Каскад» була розроблена з метою підвищення комфорту проживання. Завдяки найвищій якості сировини, автоматизованій виробничій техніці, інновативним конструктивним рішенням окремих елементів ринвування нам вдалося створити для Вас одну з найбільш функціональних систем з доступних на ринку, тобто «Каскад». Спеціально розроблені та виготовлені елементи поєднуються в одне ціле та уможливлюють універсальне застосовування. Система відрізняється витрималістю, простотою монтажу та естетичним зовнішнім виглядом. Вона продумана також з точки зору кольору і відмінно реалізує поставлені перед нею завдання – відвести воду з дахової площі.

 

Презентація системиУ системі застосовано інновативні рішення. Ми хочемо мати певність, що вона унікальна. Ви ж, вибираючи нашу систему, отримаєте гарантію оригінального та надійного рішення.

  Система Каскад відрізняється:
 • простотою монтажу завдяки універсальним елементам, що взаємно доповнюються;
 • найвищою якістю виконання завдяки автоматизованим виробничим лініям;
 • інновативністю завдяки спеціально розробленим конструктивним рішенням;
 • спеціальними упаковками для окремих елементів системи;
 • комплексним характером завдяки можливості допасування повного ринвування «Каскад» до стальних та керамічних дахових покриттів, доступних на ринку.

 

Повна гармонія з природоюСистема «Каскад» відрізняється в першу чергу гармонічністю та функціональністю. Ринвова система «Каскад» - це одне ціле, що складається з інтегральних елементів. Завдяки простоті монтажу досягається комфорт під час користування. Ми розробили ідеальне рішення, що заспокоїть усі Ваші потреби. Комфорт та безпека наших клієнтів – девіз, якого ми дотримувалися під час роботи над системою «Каскад». Ми провели детальні аналізи, спостереження, а також консультації зі спеціалістами з дослідницьких установ з метою створити систему, оптимальну під кожним кутом. Кілька років роботи принесло плоди – ми ввели у продажу одну з найсучасніших на даний момент ринвових систем.


Каскад - Ваші натуральні кольори
Наша постійна, стандартна пропозиція – це ринвова система «Каскад», пофарбована в основні кольори гами RAL. Всі доступні відтінки пасують до кольорів, які пропонують виробники дахових покриттів. Таким чином наш асортимент широкий та з точки зору наших клієнтів безпроблемний. Ми в змозі запропонувати Вам комплексну ринвову систему, що ідеально пасуватиме до Вашого дахового покриття

СировинаКаскад виготовлений з матеріалу GRANITE HDX виробництва міжнародного концерну ArcelorMittal. ArcelorMittal виробляє всі види сталі, що необхідні для виготовлення комплектної ринвової системи. Сталь, призначена для виробництва системи «Каскад», покрита високоякісними, однорідними лаковими покриттями. Завдяки цьому кожний елемент «Каскаду» має однорідний колір та підвищену витрималість. Всі кольори допасовані до барв Ваших дахових покриттів.
Якість та витрималістьСтальна ринвова система «Каскад» - одна з найсучасніших, доступних у даний момент на ринку. Система виготовлена з бляхи виробництва міжнародного концертну ArcelorMittal типу GRANITE HDX, розробленої спеціально під кутом даного виду робіт.

Eлементи системи


  • Ринва

  • З'єднувач
   ринви

  • Водоприймач

  • Кут
   внутрішній

  • Кут
   зовнішній

  • Заглушка

    


  • Хомут
   труби

  • Труба

  • Коліно

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua