Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

roof win

Сходи на горище

В сучасному світі вже декілька десятків років існує тенденція максимально ефективного використання наявних площ. В одних випадках нежилі горища переробляються під мансарди, що з невеликими затратами дозволяє отримати додаткову житлову площу. В інших випадках горища переробляються на такі собі кладовки, в яких зручно зберігати домашній реманент та якісь запаси. Але в двох випадках важливо отримати доступ до цього приміщення безпосередньо з середини будинку. Переносна драбина - це минуле століття, та й важко її тягати з місця на місце, а на стаціонарні сходи не у всіх є додаткові кошти, а займає така драбина чимало місця, урізауючи тим самим житловий простір, який можна було б використовувати ефективніше. Ось в цьому видадку купівля і встановлення горищних сходів є найбільш раціональним рішенням.

Сходи на горищеГорищні сходи — це особливий вид сходів, створений спеціально для заміських та приватних будинків, що забезпечує комфортний і зручний доступ в мансарду або у горищне приміщення. Горищні сходи є розкладними, це дозволяє максимально ефективно використовувати житлову площу а також не створює перешкод при пересуванні. У зібраному вигляді вони зберігаються в стелі, а саме в коробі сходового люка. За необхідності горищні сходи за кілька секунд переходять в робочий стан і забезпечують зручний доступ в мансарду. Горищні сходи бувають трьох-чотирьох секційні, складні і розсувні, механічні або з електроприводом. Їх виробляють з дерева і металу. У сучасних моделях горищних сходів передбачені всі вимоги безпеки та комфорту, вони можуть легко витримувати навантаження (від 150 до 500 кг), у той час як сходинки з неслизьким покриттям дозволяють уникнути падінь або інших травм.

На ринку представлено багато видів горищних сходів, вони відрізняються одне від одного своєю функціональністю, міцністю, компактністю, дизайном і, звичайно ж, зручністю використання. При виборі горищних сходів важливо враховувати розміри прорізу, висоту приміщення і передбачуване навантаження. Ціна на горищні сходи залежить від матеріалу, розмірів і виробника. Але в будь-якому випадку, тільки у нас ви отримаєте самі низькі ціни на горищні сходи по Україні.

Купити горищні сходи в Луцьку або замовити доставку в будь-яке місто України можна у нас. Ми пропонуємо вашій увазі горищні сходи виробницва FAKRO (Польща),ROTO (Німеччина), VELUX (Данія), OMAN (Польща).

Сходи на горище Fakro
 

Сходи на горище Fakro

Сходи на горище Roto
 

Сходи на горище Roto

Сходи на горище Velux
 

Сходи на горище Velux

Сходи на горище Oman
 

ДСходи на горище Oman

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua