Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

Елегантність класичного дизайну і бездоганна функціональність - то, за що архітектори і кінцеві споживачі цінують дерев'яні вікна та двері. Вони створюють респектабельний архітектурний вигляд будинку, і органічно вписуються в будь-який інтер'єр. Конструктивні особливості робить дерев'яні вікна та двері безпроблемними в експлуатації, створює комфортний мікроклімат в будинку.

vikna 1   vikna 2   vikna 3

 

 

ЧОМУ НАШІ ВІКНА І ДВЕРІ ВІДНОСТЯТЬСЯ ДО КЛАСУ LUX

ВИСОКІ ЕКОЛОГІЧНІ СТАНДАРТИ

Дерево само по собі екологічно безпечний матеріал. Всі маніпуляції при виробництві зберігають «зелений» характер виробу. Всі складові, які використовувались для обробки деревини, нешкідливі і для людини, і для навколишнього середовища.

 

НЕДОСЯЖНІСТЬ ЗОВНІШНЬОГО ШУМУ

При виробництві дерев'яних вікон використовується склопакет, який забезпечує акустичний комфорт. Сума властивостей скла, якісоного ущільнювача і виконання конструкції в цілому створюють надійний виріб з високими показниками шумоізоляції.

     

ВІДМІННА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

Деревина — один з кращих теплоізолюючих матеріалів. Ця її властивість в комплексі з особливостю всієї конструкції створюють забезпечують надійну теплоізоляцію. Використання енергозберігаючих склопакетів у вікнах, з камерами заповненими аргоном додатково зменшують теплопередачу в навколишнє середовище, не дозволяє накопичуватися конденсату.

 

ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ

Сучасні технології обробки деревини дають змогу побороти, мабуть, єдиний недолік дерева — сприйнятливість до впливу навколишнього середовища. Наші технології обробки деревини, у багатьох аспектах не мають аналогів, захищають структуру дерева від вологи і випарів: це дозволяє створювати дерев'яні вікна з вражаючим строком експлуатації.

     

КОНСТРУКЦІЇ З ВИСОКОЮ ВОГНЕСТІЙКІСТЮ

Деревина, будучи сировиною органічною, досить довго залишається міцною у вогні: її поверхневі шари обуглюються, утворюючи свого роду захисний шар, який не дозволяє вогню швидко добиратися до глибинних шарів дерева. Конструкції мають високу межу вогнестійкості — вони можуть утримувати розповсюдження вогню до 1 години. Крім того, горіння дерева не супроводжується виделенням шкідливих речовин, як це відбувається при горінні пластику.

 

ПОВІТРОПРОНИКНІСТЬ

Структура дерева має мікроскопічні пори, що забезпечують повітрообмін. Повітря в будинку зберігає природні показники вологості. Щоб дерев'яні вікна служили довго, їх час від часу необхідно обробляти спеціальними поліруючими засобами або лаком: це потрібно, щоб відновити захисне покриття деревини. При цьому ці засоби не перешкоджають повітрообміну: дерев'яна рама все так же «дихає»..

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua