Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

roof win

 

сходи Velux Базові

Сходи на горище моделі Базові мають полегшену конструкцію, технологію ClickFIX® та високі ізоляційні властивості. Сходинки з буку з перфорацією від ковзання та пластикові насадки на ніжки надають додаткову безпеку і стійкість. Вага лише 19 кг, що на 25% менше ніж аналогічні сходи.

 

сходи Velux Стандарт

Сходи на горище моделі Стандарт та Стандарт mini мають полегшену конструкцію, технологію ClickFIX® та високі ізоляційні властивості.Букові сходинки з перфорацією від ковзання та пластикові насадки на ніжки для додаткової безпеки і стійкості. Балансувальні пружини забезпечують зручне і легке користування.
сходи Velux Комфорт

сходи на горище моделі КОМФОРТ з полегшеною конструкцією впроваджена новітня технологія ClickFIX® і вони мають високі ізоляційні властивості. 56-мм. кришка люку утеплена 50-мм. полістиролом має високі теплоізоляційні властивості. Букові сходинки з перфорацією від ковзання та пластикові насадки на ніжки для максимальної безпеки.

 

сходи Velux Преміум

Cходи на горище моделі ПРЕМІУМ з полегшеною конструкцією впроваджена новітня технологія ClickFIX® і вони мають високі ізоляційні властивості. 76-мм. кришка люку утеплена 70-мм. полістиролом забезпечить максимальну теплоізоляцію. Букові сходинки з перфорацією від ковзання та пластикові насадки на ніжки для максимальної безпеки.

 

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua