Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

roof win

Концерн Roto Frank - один зі світових лідерів з виробництва мансардних вікон, покрівельних люків, аксесуарів і горищних сходів.

Roto 2Roto Frank - це міжнародна компанія з 14-ти заводами в Німеччині, Франції, Австрії, Польщі, Угорщини, Росії, Китаї і США. Представлена ​​в 40-ка країнах світу. Володіє близько 2 500 патентами на інноваційні розробки. Чистий оборот компанії в 2015 році склав більше € 650 млн.

Історія компанії почалася з розробки та серійних випусків фурнітури для фасадних вікон. Концепція фурнітури дозволила створити ідеальне рішення - можливість відкривати стулку вікна в двох площинах - по вертикалі і горизонталі. Автор цього винаходу - Вільгельм Франк - інженер-німецький винахідник, який в 1935 році в Штутгарті заснував компанію Roto Frank.

Основоположник компанії дивував світ багато разів. Він розробив 1-ші в світі горищні сходи, 1-е мансардне вікно з віссю повороту стулки в верхній частині, 1-е вікно з віссю повороту стулки в ¾ висоти вікна, а також 1-е мансардне вікно з ПВХ.

Компанія розробляє, вдосконалює і виробляє інноваційні продукти найвищої якості, в основі яких надійність, енергозбереження і комфорт. Вся продукція ТМ Roto відповідає стандартам найвищої якості «Зроблено в Німеччині»!

 

Roto Comfort i8

comfort i8

Характеристика

Інтелектуальні технології неможливо побачити, їх можна тільки відчути. Цей принцип послужив основою для створення автоматично керованого мансардного вікна RotoComfort i8 з двома осями повороту стулки.
Мансардне вікно RotoComfort i8 - це перше в світі повністю автоматизоване вікно з двома осями повороту стулки, в якому 4 електроприводи вбудовані в конструкцію. Завдяки такому розташуванню елементи приховані для користувача.
Експлуатація вікна починається з простого натискання однієї з двох сенсорних кнопок, змонтованих безпосередньо в раму вікна внизу зліва. Одна кнопка відповідає за відкривання-закривання вікна, а за допомогою іншої можна розташувати стулку вікна в положення для миття. Обслуговувати вікно можна також за допомогою пульта дистанційного керування, планшета, смартфона або сенсорного екрану телевізора (потрібне додаткове придбання модему німецької ТМ BEKKER).

 

Roto Designo R8

Roto Designo R8

Характеристика

Вікно ROTO Designo R8 - це унікальне рішення в області мансардних вікон Roto.
Дана модель вікна відрізняється високою функціональністю і чудовою енергоефективністю. Подвійна система відкривання стулки за допомогою однієї багатофункціональної ручки, розташованої в нижній частині вікна, функціонує в двох напрямках: відкидна функція і поворот в ¾ висоти вікна. Знижений рівень установки оптимізує інтеграцію конструкції вікна з покрівлею.
Унікальний дизайн і колір зовнішніх накладок (антрацит металік) стане прикрасою для будь-якої покрівлі. Вікно R8 має поліпшені теплоізоляційні характеристики, багато в чому завдяки інноваційному склінню в поєднанні з термоізоляційним блоком, встановленим на вікно прямо на заводі. Термоізоляційний блок покращує теплоізоляційні параметри всієї конструкції вікна на 15%.

 

Roto Designo R7

Roto Designo R7

Характеристика

Вісь повороту вікна R7 розміщена в ¾ його висоти. За допомогою двох газових амортизаторів, розміщених з обох сторін стулки вікна, вікно легко відкривається. При цьому велика частина стулки виходить назовні, забезпечуючи користувачеві вільний і комфортний доступ до відкритого вікна.
Вузькі, міцні профілі рам вікна забезпечують прекрасне освітлення мансардного приміщення. Наявність спеціальної фурнітури від світового лідера в цій галузі, компанії Roto, дозволяє повертати стулку вікна на 135 ° в положення для миття, що забезпечує легкий і простий догляд за вікном.
Всі положення відкритої стулки вікна активують газові амортизатори, що запобігають довільному закриванню вікна, тим самим захищаючи користувачів від можливих травм.

 

Roto Designo R4

Roto Designo R4

Характеристика

ROTO Designo R4 - це класична модель мансардного вікна з віссю повороту стулки в ½ висоти вікна. Управляти вікном можна за допомогою однієї багатофункціональної ручки, розташованої в нижній частині вікна. Продуманий дизайн і підібраний колір зовнішніх накладок роблять дану модель вікна ідеальною для будь-якого мансардного приміщення.
ROTO Designo R4 прекрасно доповнюють в комбінаціях по вертикалі мансардні вікна R7, розміщуючись у важкодоступних для користувача місцях - на великій висоті.
Вікна ROTO Designo R4 - це найкраще поєднання ціни та якості.

 

Roto Designo R6

Roto Designo R6

Характеристика

Designo R6 - це класична модель мансардних вікон з центральною віссю повороту стулки (1/2 висоти вікна). Продуманий дизайн і максимальний комфорт при експлуатації - відмінні якості даного вікна. Керують R6 вікном за допомогою однієї багатофункціональної ручки, що знаходиться в нижній частині вікна. Мансардне ВІКНО R6 має поліпшені теплоізоляційні характеристики, багато в чому завдяки інноваційному склінню в поєднанні з термоізоляційним блоком. Він встановлюється на заводі і покращує теплоізоляційні параметри всієї конструкції вікна на 15%.
У даній моделі встановлений надійний ригель замикання в усіх чотирьох точках рами вікна. У такій конструкції вікно встановлюється нарівні з однокамерним і двокамерним склопакетом.
Designo R6 Вікна прекрасно доповнюють в комбінаціях по вертикалі мансардні вікна R8, розміщуючись у важкодоступних місцях - на великій висоті.

 

Roto Q 4-H

Roto Q 4-H

Характеристика

ROTO Q - це інноваційна модель центрально-поворотного мансардного вікна, що представляє собою унікальний продукт, який відрізняється високим рівнем інноваційності. Основний принцип вікна Roto Q - це «розумно і легко!».
Дерев'яному мансардному вікну Roto Q-4H притаманні сучасний дизайн, висока якість, енергоефективність, міцність і довговічність, та звичайно ж простий і легкий монтаж з ліцензією на «Клік» - без використання інструментів.

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua