Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

Завод Техноніколь в ЧеркасахПродукція корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ відповідає всім ДСТУ, на території України. Продукція корпорації, що поставляється на експорт, проходить європейську сертифікацію. Високі експлуатаційні якості продукції корпорації підтверджені дослідженнями провідних наукових інститутів РФ та України.

Корпорація ТЕХНОНІКОЛЬ реалізує програму страхування відповідальності на ряд своїх матеріалів. Почавши реалізацію цієї програми, корпорація ТЕХНОНІКОЛЬ створила важливий прецедент в своїй галузі, що має велике значення для приведення українського ринку у відповідність з міжнародними правилами торгівлі.

Підприємства корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ оснащені комп'ютерною системою управління виробничими лініями. На кожному заводі встановлена наукова лабораторія, що здійснює безперервний багатоступінчастий контроль якості продукції, що випускається.

За 18 років роботи в корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ сформувалася сильна команда висококваліфікованих фахівців. Менеджери корпорації регулярно проходять стажування, курси підвищення кваліфікації, беруть участь в спеціалізованих семінарах.    

  

«РОКЛАЙТ»
РОКЛАЙТ

«РОКЛАЙТ» – це легкі гідрофобізовані, негорючі теплозвукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Це універсальний матеріал для приватного будівництва. Плити «РОКЛАЙТ» ефективно сприяють не лише вирішенню задач щодо забезпечення тепло- і звукоізоляції, а й у цілому мають високі експлуатаційні характеристики. Плити «РОКЛАЙТ» рекомендовані для застосування в якості ізоляції в горизонтальних, похилих і вертикальних конструкціях, таких як мансарди, каркасні стіни, тришарові стіни, стіни з обробкою сайдингом (шарувата кладка), підлоги та перекриття, перегородки.

«ТЕПЛОРОЛЛ»
ТЕПЛОРОЛЛ

«ТЕПЛОРОЛЛ» – - це легкий гідрофобізований, негорючий тепло-, звукоізоляційний мат з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Це універсальний матеріал для приватного будівництва.Матеріал ТЕПЛОРОЛЛ рекомендований для застосування в котеджному і малоповерховому будівництві в якості тепло-звукоізоляції горизонтальних, похилих і вертикальних конструкціях, таких як мансарди, каркасні стіни, стіни з обробкою сайдингом, підлоги та перекриття, перегородки.

«ТЕХНОАКУСТИК»
ТЕХНОАКУСТИК

«ТЕХНОАКУСТИК» – це негорючі, гідрофобізовані звукопоглинаючі плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Особливе розташування волокон забезпечує високі звукопоглинальні властивості. Високі фізико-механічні показники забезпечують надійну роботу матеріалу в вертикальних конструкціях строком понад 50 років.

ТЕХНОБЛОК
ТЕХНОБЛОК

«ТЕХНОБЛОК» – це негорючі, гідрофобізовані тепло -, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Плити ТЕХНОБЛОК рекомендовані для вживання в якості тепло -, звукоізоляції різних типів шаруватих кладок, каркасних стін, у тому числі зовнішніх з різними видами обробки, у тому числі сайдингом. А також як перший (внутрішній) теплоізоляційний шар у фасадних системах з повітряним зазором при двошаровому виконанні теплоізоляції.

ТЕХНОВЕНТ
ТЕХНОВЕНТ

«ТЕХНОВЕНТ» – це негорючі, гідрофобізовані тепло -, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Основне призначення плит ТЕХНОВЕНТ – це забезпечення повної теплоізоляції при будівництві або ремонті різних об'єктів. Плити ТЕХНОВЕНТ призначені для застосування в промисловому і цивільному будівництві в якості тепло- звукоізоляційного слою вентильованих фасадних систем.

ТЕХНОЛАЙТ
ТЕХНОЛАЙТ

«ТЕХНОЛАЙТ» – це негорючі, гідрофобізовані тепло -, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Плити «ТЕХНОЛАЙТ призначені для тепло-, звукоізоляції будівельних конструкцій житлових будівель і промислових споруд, в яких утеплювач не сприймає зовнішнє навантаження (мансарди, горищні перекриття, підлога з укладанням утеплювача між лагами; каркасні перегородки), а також в якості першого (внутрішнього) теплоізоляційного шару у фасадних системах з повітряним зазором при двошаровому виконанні теплоізоляції.

ТЕХНОРУФ
ТЕХНОРУФ

«ТЕХНОРУФ» – це негорючі, гідрофобізовані тепло -, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. ТЕХНОРУФ – це ще і універсальний теплоізоляційний будівельний матеріал, який характеризується довговічністю, надійністю і має відмінні показники теплосбереження.Плити ТЕХНОРУФ знаходять широке застосування при облаштуванні теплоізоляції в спорудах самого різного типу через свої відмінні експлуатаційні характеристики. На сьогоднішній день наша компанія виробляє теплоізоляційні плити ТЕХНОРУФ чотирьох серій: 45, 50, 60 і 70. Це модифікації з відповідними показниками міцності на стискування.

ТЕХНОРУФ B
ТЕХНОРУФ B

«ТЕХНОРУФ B» – це негорючі, гідрофобізовані тепло -, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. У цивільному і промисловому будівництві як теплоізоляційний шар при новому будівництві і реконструкції будівель і споруджень різного призначення.Плити ТЕХНОРУФ В призначені для застосування як верхній теплоізоляційний шар в покриттях із залізобетону або металевий профільований настил з покрівельним килимом з рулонних і мастичних матеріалів, у тому числі без пристрою захисних стягувань. Плити рекомендується застосовувати в комбінації з плитами ТЕХНОРУФ Н і ТЕХНОРУФ.

ТЕХНОРУФ Н
ТЕХНОРУФ Н

«ТЕХНОРУФ Н» – це негорючі, гідрофобізовані тепло -, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. У цивільному і промисловому будівництві як теплоізоляційний шар при новому будівництві і реконструкції будівель і споруд різного призначення.Плиты ТЕХНОРУФ Н призначені для застосування як теплоізоляційний шар в покриттях із залізобетону або металу профільований настил з покрівельним килимом з рулонних і мастичних матеріалів. Плити рекомендується застосовувати в комбінації з плитами ТЕХНОРУФ В

ТЕХНОФАС
ТЕХНОФАС

«ТЕХНОФАС» – це негорючі, гідрофобізовані тепло -, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Негорючі мінераловатні плити ТЕХНОФАС призначені для застосування в цивільному і промисловому будівництві як теплова ізоляція в системах зовнішнього утеплення стін із захисно-декоративним шаром з тонкошарової штукатурки.

ТЕХНОФЛОР
ТЕХНОФЛОР

«ТЕХНОФЛОР» – це негорючі, гідрофобізовані тепло -, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Плити ТЕХНОФЛОР ГРУНТ призначені для теплової і звукової ізоляції підлоги по ґрунту, плаваючої підлоги, підлоги з підігріванням; Плити ТЕХНОФЛОР СТАНДАРТ призначені для теплової і звукової ізоляції плаваючої підлоги при укладанні бетону або цементної стяжки безпосередньо на теплоізоляцію; Плити ТЕХНОФЛОР ПРОФ призначені для теплової і звукової ізоляції підлоги з підвищеними нормативними навантаженнями, у тому числі плаваючої підлоги, підлоги з підігріванням, підлоги під стяжку виробничих, спортивних приміщень і складів.

Мат ламельний «ТехноНІКОЛЬ»
Мат ламельний «ТехноНІКОЛЬ»

Мат ламельний ТЕХНОНІКОЛЬ – це негорючий тепло -, звукоізоляційний мат, який формується з ламелей кам'яної вати, приклеєних до армованої фольги.Тепло- пароізоляція повітропроводів, вентиляційного устаткування, резервуарів, а також трубопроводів діаметром більш 230мм і плоских поверхонь. У цивільному і промисловому будівництві, при новому будівництві і прокладці трубопроводів , реконструкції будівель та споруджень різного призначення. Застосовується при температурі ізольованих поверхонь до +250 град. (з боку кам'яної вати).

Мат прошивний «ТехноНІКОЛЬ»
Мат прошивний «ТехноНІКОЛЬ»

Прошивний мат «ТехноНІКОЛЬ» – негорючий тепло-, звукоізоляційний прошивний мат з мінвати на основі гірських порід базальтової групи. Прошивний мат «ТехноНІКОЛЬ» використовується при високих температурах (до 750°С)для теплової та протипожежної ізоляції трубопроводів, інженерних систем (опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції, кондиціонування) і т.д.

Мат ТЕХНОНІКОЛЬ 40 »
Мат ТЕХНОНІКОЛЬ 40

Мат ТЕХНОНІКОЛЬ 40 – мат з кам'яної вати без прошивки. Призначений для теплової ізоляції повітряшляхів, газоходів, електрофільтрів, резервуарів, бойлерів, технологічного і енергетичного устаткування, плоских вертикальних і горизонтальних поверхонь, на об'єктах різних галузей промисловості (окрім харчової) і облаштування інженерних систем в житловому, цивільному і промисловому будівництві, теплових мереж, магістральних і промислових трубопроводів.

Плита вогнезахисна для ізоляції конструкції з бетону «ТехноНІКОЛЬ»
Плита вогнезахисна для ізоляції конструкції з бетону «ТехноНІКОЛЬ»

Плита вогнезахисна для ізоляції конструкції з бетону «ТехноНІКОЛЬ» – це негорючі тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських пород базальтової групи.

Плита вогнезахисна для ізоляції конструкції з металу «ТехноНІКОЛЬ»
Плита вогнезахисна для ізоляції конструкції з металу «ТехноНІКОЛЬ»

Плита вогнезахисна для ізоляції конструкції з металу «ТехноНІКОЛЬ» – це негорючі тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи.

Плита технічна ТехноНІКОЛЬ
Плита технічна ТехноНІКОЛЬ

Призначені для теплової ізоляції повітропроводів, газоходів, електрофільтрів, резервуарів, бойлерів, технологічного устаткування, плоских вертикальних і горизонтальних поверхонь, печей, на об'єктах різних галузей промисловості (окрім харчової) і устаткування інженерних систем в житловому, цивільному і промисловому будівництві.

Циліндр «ТехноНІКОЛЬ»
Циліндр «ТехноНІКОЛЬ»

Циліндр «ТехноНІКОЛЬ» – циліндр теплоізоляційний з мінеральної вати на основі базальтових порід. Циліндри можуть випускатися кашовані армованою алюмінієвою фольгою.У цивільному та промисловому будівництві при новому будівництві та реконструкції будівель і споруд різного призначення в якості теплоізоляції конструкцій. Теплова ізоляція технологічних трубопроводів на об'єктах різних галузей промисловості (включаючи харчову промисловість) та будівельного комплексу. Гранична температура застосування + 650°C. Група горючості НГ.

Екструзійний пінополістирол XPS ТЕХНОПЛЕКС
екструзійний пінополістерол XPS ТЕХНОПЛЕКС

Екструзійний пінополістирол XPS ТЕХНОПЛЕКС — це теплоізоляційні плити, які використовуються для утеплення балкона, перегородок, в конструкції підлоги і "теплої підлоги", а також для організації доріжок і утеплення невеликих господарських будівель.

Екструзійний пінополістирол XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON ECO
екструзійний пінополістерол XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON ECO

XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON ECO — ідеальне рішення для утеплення вашого котеджу. Він не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійкий і не схильний до гниття. Це відмінний теплоізоляційний матеріал для тих, хто шукає якісну теплоізоляцію з високими характеристиками.

Екструзійний пінополістирол XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON PROF
екструзійний пінополістерол XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON PROF

XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON PROF застосовується для будівництва плоских дахів торгових і логістичних комплексів, житлових кварталів, фундаментів будь-якої складності, конструкцій покрівель що навантажуються, підлог по грунту.

Теплоізоляційні панелі ТЕХНОНІКОЛЬ Ц-XPS CARBON
Теплоізоляційні панелі ТЕХНОНІКОЛЬ Ц-XPS CARBON

Теплоізоляційні панелі ТЕХНОНІКОЛЬ Ц-XPS CARBON являють собою плити з екструзійного пінополістиролу з наклеєним захисним шаром з цементно-стружкових плит. Панелі ТЕХНОНІКОЛЬ Ц-XPS CARBON використовуються для теплоізоляції підлог за «сухою» технологією, а також при реконструкції будівель.

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua