Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

Сайдинг використовується для оздоблення фасадів житлових будівель, рідше – промислових. Місцем народження і широкого розповсюдження сайдингу вважається США та Канада. З 30-х років ХХ ст. сайдинг широко застосовується у Європі.

ТОВ «ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ» пропонує своїм клієнтам сайдинг, виготовлений з алюмооцинкованої сталі, з поліестровим покриттям широкої кольорової гами. Виготовляється він з тієї ж сировини, що й металочерепиця та профнастили. Зважаючи на це гарантійний термін експлуатації металевого сайдингу становить 10 років, а експлуатаційний – 50 років.

Звертаємо увагу наших покупців на нове покриття «Прінтех», пофарбоване під стіну із дикого каменю, «глиняну цеглу», дерево. Сайдинг виготовлений з цього матеріалу є ексклюзивом, показником хорошого смаку, ознакою престижності будівлі.

Металевий сайдинг надає будівлі естетичного вигляду, цей матеріал зручний в обслуговуванні (легко миється водою), не ржавіє, є негорючим (пожежобезпечний), не змінює кольору протягом усього строку експлуатації, не тріскає, не розшаровується. Він є надзвичайно стійким і призначений для експлуатації в складних кліматичних та погодних умовах. Наприклад, температурний діапазон, при якому сайдинг буде «почувати» себе нормально без зміни форми, становить від – 50 до + 60 градусів за Цельсієм.

Клієнти ТОВ «ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ» можуть придбати 3 основні геометричні версії металевого сайдингу, а саме:

ялинкова дошка

 elochnaya

одинарна дошка

 odinochnaya

корабельна дошка

 korabelnaya

Всі ці 3 види сайдингу можуть виготовлятися з гладкої оцинкованої сталі з поліестровим покриттям, а також з тисненням під фактуру дерева.

Спосіб кріплення сайдингу досить простий і не потребує великих затрат. Сайдинг можна легко застосувати на будь-якому фасаді будівлі. Монтажні роботи дещо відрізняються від звичайної обшивки вагонкою чи профнастилами. Сам процес монтажу сайдингу складається із простого стикування самоз’єднуваних одна з одною панелей, які закріплюються саморізами у верхніх частинах панелей. Монтаж сайдингу проводиться на попередньо встановлену металеву чи дерев’яну обрешітку, якщо треба створити вентильований фасад приміщення. Також можна робити монтаж сайдингу просто на фасад (стіну, іншу плоску поверхню).

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua