Волиньбудкомплект

Join Us

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ

ФУНДАМЕНТОМ ДОБРОБУТУ СІМ’Ї Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ

Замовлення металочерепиці

металочерепицяСьогодні особливу популярність в котеджному будівництві набула металочерепиця. Це профільовані листи з оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Цей покрівельний матеріал стійкий до механічних пошкоджень, високих та низьких температур, має привабливий зовнішній вигляд і, крім того, стає доступним у фінансовому плані всім покупцям. Вона служить ідеальним матеріалом для створення гармонічної, функціональної і безпечної покрівлі. Власне, для нашого клімату, з морозами та відлигами, що постійно чергуються, немає нічого надійнішого за металеву покрівлю.

З’явившись 30 років назад на світовому ринку будівельних матеріалів, володіючи всіма перевагами традиційної фальцевої покрівлі, металочерепиця виглядає набагато естетичніше. Кожен компонент її покриття складається з стального листа, який має цинкове та антикорозійне покриття, ґрунтовку, полімерне покриття, а крім того, покритий захисним лаком. ТОВ «ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ» пропонує своїм клієнтам металочерепицю широкої кольорової гами з такими видами покриттів: поліестр, матполіестр, пурал, ембос.

Металочерепицю використовують при будівництві і облаштуванні покрівель у котеджах, багатоповерхівках, промислових і торгових об’єктах. ЇЇ невелика вага – один кв.м. важить всього 5 кг. – значно здешевлює облаштування кроквяної системи під час її монтажу. Термін експлуатації металочерепиці становить 50 років при цьому ціна є помірною і виправданою.

До основних переваг металочерепиці відносять:

  •  привабливий зовнішній вигляд;
  •  різноманітність кольорової гами;
  •  висока міцність при невеликій вазі;
  •  легкість монтажу та простота експлуатації;
  •  стійкість до механічних та атмосферних впливів;
  •  тривалий термін експлуатації – від 30 до 50 років;
  •  протипожежна та екологічна безпека;
  •  прийнятна ціна.

ТОВ «ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ» пропонує металочерепицю 20 цінових категорій, залежно від платоспроможності клієнта. Її широка кольорова гама задовольнить вимоги найвибагливішого покупця. На всю металочерепицю надається відповідна гарантія.

У вартість продукції входять повний комплекс консультаційних та розрахункових послуг, які нададуть наші спеціалісти. Застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучку систему знижок.

Купити металочерепицю в Луцьку або замовити доставку в інші міста, отримати консультацію щодо металочерепиці та її монтажу, замовити розрахунок кількості та вартості металочерепиці та комплектуючих до неї ви завжди можете зателефонувавши до нашого офісу.

Ціна металочерепиці від ТОВ "Волиньбудкомплект" вас приємно здивує, а приємні враження від покупки та нашого сервісу залишаться на довгий час.

Замовлення металочерепиці
металочерепиця МОНТЕРЕЙ
Металочерепиця МОНТЕРЕЙ / МОНТЕРЕЙ плюс

Металочерепиця Монтерей має вигляд традиційної керамічної черепиці з гармонійним поєднанням висоти хвилі і ширини кроку. Її головна естетична перевага в універсальності, оскільки така покрівля підійде для будівель будь-яких архітектурних стилів, а різноманітні кольори металочерепиці Монтерей дозволять підібрати дійсно красиве та ефектне рішення

металочерепиця ТІГЛА
Металочерепиця ТІГЛА / ТІГЛА плюс
 

Металочерепиця ТІГЛА (ТІГЛА Плюс) - це відмінний покрівельний матеріал, що вирізняється простотою монтажу і яскраво вираженою естетичною привабливістю. Вона виготовляється з гарячекатаної оцинкованої сталі з полімерним покриттям, що забезпечує довговічність її експлуатації.

металочерепиця ПРЕМІУМ
Металочерепиця ПРЕМІУМ / ПРЕМІУМ плюс
 

Металочерепиця Преміум (Преміум Плюс) – це металочерепиця виготовлена з гарячекатаної оцинкованої сталі з полімерним покриттям в середземноморському стилі, яка має вигляд натуральної черепиці.Оригінальний зовнішній вигляд покрівлі з металочерепиці Преміум (Преміум Плюс) досягається за рахунок збільшеної глибини штамповки.

Кольори металочерепиці
Металочерепиця

ТОВ "ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ" пропонує своїм клієнтам металочерепицю виготовлену з металу високої якості. Так для виробництва металочерепиці використовуєтся оцинкована сталь з полімерним покриттям або алюмооцинкована сталь від таких всесвітньо відомих виробників як SSAB (Швеція), ThyssenKrupp(Німеччина, Польща, Люксембург), UnionSteel (Словакія), Marcegagua(Італія), DongBu (Південна Корея).

Металочерепиця виготовляється з оцинкованої сталі товщиною 0,5мм., 0,48мм., 0,45мм., а також з сталі з алюмоцинковим покриттям товщиною 0,5мм.

Існують декілька типів покриття для тонкокатаної сталі з якої виробляють металочерепицю. Зокрема: поліестр(PE), матовий поліестр(matPE), алюмооцинкована сталь.

металочерепицяПоліестер - найбільш поширений варіант покриття. До складу покриття входить грунтове покриття 5 мікрон і поліефірне фарбове покриття товщиною 20 мікрон. Покриття має глянсову, гладку поверхню, стійку до несприятливих атмосферних впливів. Однак, поліестрове покриття має не велику механічну міцність і тому не рекомендується до використання в місцях з підвищеними експлуатаційними навантаженнями (поруч з місцями з агресивним середовищем, близькість моря, виробництв з хімічно активними викидами). У приватному будівництві використання металу з поліестеровим покриттям є і економічно виправдане. Поліестерне покриття має досить широку гаму кольорів на будь-який смак. Термін експлуатації залежить від марки виробника, правильності монтажу і може складати, 10-20 років.

металочерепиця
Матовий поліестер - полімерне покриття з товщиною 35 мікрон з не блискучою матовою поверхнею. Має гарну крупнозенисту структуру. Стійкість до механічних впливів краща ніж у звичайного поліестерового покриття. Він ідеальний практично для будь-яких кліматичних умов. Має відмінні антикорозійні властивості, стійкість до ультрафіолету, механічного впливу під час монтажу та експлуатації. Термін використання дорівнює приблизно 15-25 років.


металочерепиця
Prelaq Nova - модернізований поліестер, з добавкою полімерів на акриловій основі. Виробляється в Скандинавських країнах, товщина покриття 50 мікрон, висока стійкість до високих і низьких температур, корозії і втрати кольору. За рахунок підвищеної товщини, покриття має високі механічні та експлуатаційні властивості. Термін використання покриття становить 15-30 років.


металочерепиця
Алюмоцинк - Товщина алюмоцинкового покриття становить 185 - 200 г/м2. Зовні виглядає як гладка, срібляста, дзеркальна поверхня. Антикорозійна стійкість в 2-4 рази вище ніж у оцинковки. Витримує високі температури, не темніє з часом і може використовуватися в місцях де потрібно віддзеркалення світла і тепла. Термін експлуатації металу з алюцинковим покриттям складає 30 років.

Продукція

Сертифікати

Кольори RAL
Хостинговая компания HOSTiQ.com.ua